Dan otvorenih vrata ZD Krila Kvarnera 2017.

U subotu 13.5.2017. u zračnoj luci na Grobničkm polju održan je prikaz djelatnosti klubova koje su sastavnice ZD Krila Kvarnera.

U želji da se posjetioci upoznaju sa djelovanjem klubova, aktivno su u programu  učestvovali:

• Pilotski klub
  • Padobranski klub
  • Jedriličarski klub
  • Klub slobodnog letenja
  • Klub za samogradnju

Pozivu ZD Krila Kvarnera odazvali su se i članice ZTK Rijeka

• Radio klub Rijeka
  • Dom mladih
  • Foto Klub Rijeka
  • CTK Rijeka
  • Tehnički centar mladih pri ZTK Rijeka.

U letačkom programu sudjelovali su zrakoplovi klubova Cessna 207, Cessna 150, Cessna 172, KR-2 amaterski građen zrakoplov, Citabria, jedrilica Blanik, jedrilica Jantar, te letenje ultralakim zrakoplovima, zmajevima i modelima. Na zemlji su bili izloženi razni zrakoplovi koji se nalaze u zračnoj luci kao što su Antonov AN-2, te su posjetitelji imali priliku razgledati izložene zrakoplove.
Cijeli letački progra

m održan je u intervalima dok su u pauzama letove modela predstavili modelari.
Pozivu na Dan otvorenih vrata o

dazvala se i pročelnica Odjela gradske uprave za sport i tehničku kulturu gđa. Vera Begić Blečić, upoznavši se pritom sa prikazom aktivnosti ZD Krila Kvarnera i prisutnih članica.

OSTALE SLIKE POGLEDAJTE U GALERIJI